Opinie gości

z Booking.com

Współrzędne

Szerokość geograficzna: 49.283772
Długość geograficzna: 19.965903

Nasz hotel

siteAmata 1

Willa Amata była wybudowana w pierwszej polowie XX wieku, w 2013 roku dobudowana i wyremontowana na nowo. Nowy styl willi – skutek kreatywnej współpracy projektantów wnętrz, króre zajmowali się stworzeniem i realizacją koncepcji nowoczesnogo hotelu, zachowywując klimat domu z historią.

Główny pomysł dekoru hotelu – możliwość zanużyć się w atmosferu nie tylko miejscowego styliu, ale i różnych krajów: Wschodu, Południowej i Centralnej Europy, Ameryki, Afryki, Wielkiej Brytanii. W hotelu jest 12 pokoi dla gości. Każdy z nich ma swoje imię i styl. Podrożujący z pokoju w pokój my jak by wędrujemy maszyną podróży w czasie i fantazii: z wyrafinowanej atmosfery palacco Wenecji trafiamy w dom amerykańskiego kowboju, z meksykańskiej sypialni – w chalet, z wiejskiej nieskomplikowaności ruskiego domu – do orijentalnego buduaru. Wzieliśmy pod uwagę różny wiek naszych gości – są atrakcje dla dzieci. Dla tych, kto lubi ciepło i przytulność, wieczorem kominek w spólnej sali. Dla amatorów aktywnego wypoczynku jest możliwość grillowannia w ogródku, zorganizować wynajęcie rowerów i naszykować saunę To wszystko przypomina podróż Alicji w Krainie Czarów. Pokoje są różne, a goście mogą wybrać sobie ulubiony, albo wybierać inny na każdy przyjazd.

amata old 1

Drewniana część willi Amata jest położona w cieniu zieleni. Gałęzie, kora, ciepło naturalnego drewna i dużo zieleni. Gościom, ktorzy lubią spacery w starym ogródku, doceniają nieskomplikowaność i przyrodniość, doradzamy wybrać starą drewnianą część hotelu. Lekko skrzypiące drewniane schody, drewniane okna, klimat zeszłego stólecia zostawią u Państwa niezapominalne wspomnienia.

Nowa część willi Amata – nowoczesny dom, który organicznie pasuje do starej drewnianej części.  Są większe pokoje, pokoje z balkonami, szersza klatka schodowa i korytarze.

 

 

 

 

Hotel na mapie